Siódemka Paszyna

Polska po rządach PO-PIS będzie potrzebowała w życiu publicznym uczciwej pracy wielu Polaków, jedności, charyzmy i naprawy

Postaw na Siódemkę Paszyna i zagłosuj na mnie – okręg nr 1

Twój wybór to strzał w dziesiątkę

 1. Polityka
  • Wprowadzenie mieszanej ordynacji wyborczej. 30 procent miejsc w Sejmie dla polskich obywateli, którzy będą kandydować poza listami partyjnymi. Obecnie to wódz, czy grupa ludzi „wybranych” obsadza czołowe miejsca na liście wyborczej, a społeczeństwo w znacznej mierze głosuje tak, jak chce tego partia.  Sami siebie wybierają w kółko.
   Aby dostać się na listę wyborczą jakiejkolwiek partii, powyżej biorących miejsc (pierwsze pięć i ostatnie miejsce na liście) to często trzeba krakać jak wrony. np. w wodzowskiej partii PIS (partii interesów syjonistycznych) wódz ma zawsze rację, nawet jak po wygranych wyborach obsadza stołki skarbu państwa ludźmi z dawnej komuny czy platformy obywatelskiej czy też swojej rodziny.
  • Kadencyjność w życiu publicznym. Każda osoba będzie mogła zostać wybrana maksymalnie trzykrotnie do służby dla Polski  czy swego regionu. Polska potrzebuje nowych inspiracji. Nie ma ludzi niezastąpionych. A życie pokazuje, że „tylko ryba nie bierze”. Np. niektórzy posłowie zmieniają partie z PO do PIS czy z PIS do PO itp. Zaś w sprawach istotnych dla Polski obie partie głosują tak samo. W telewizji kłótnie, spory, dzielenie i ogłupianie społeczeństwa a za kulisami układ polityczny, ten sam przez wiele lat. „Swój swojego nie ruszy”.
  • Zwiększenie pluralizmu w życiu publicznym. Zmniejszenie subwencji budżetowych dla większych partii. Większy podział dla partii mniejszych. Wystarczy, aby dana partia zarejestrowała się w PKW jako ogólnopolski komitet i przekroczyła w wyborach próg jednego procenta, aby mogła już otrzymać jakąś subwencję. Obecne władze dążą do modelu dwupartyjnego – partie korporacyjne. Co byś nie wybrał, nie ma szans na rzetelną zmianę. Np. teraz w telewizji publicznej czy w innych stacjach komercyjnych prawie nic nie mówią o Konfederacji, a jak już mówią to albo pomówienia czy kłamstwa, że jesteśmy agentami Putina albo tak, żeby jak najmniej osób wiedziało prawdę o nas, zdawkowe informacje. Za PiS manipulacja i propaganda PRL-bis. A Konfederacja to agenci Polscy. Patrioci kochający prawdę i swój kraj i swoje rodziny.
  • Okresowe sprawozdania z działalności w życiu publicznym przez każdego polityka. Organy państwowe będą wydawać indywidualne broszury na temat pracy oraz głosowań przez każdego Posła czy Senatora. Tak, aby wyborca mógł zapoznać się przed kolejnymi wyborami czy kandydat głosował w interesie Polski czy swojej partii, czy też w obcym. Np. w PO-PIS wódz mówi jak głosować, to jego poselski plankton głosuje, tak jak za odrzuceniem ochrony życia, za odrzuceniem ustawy o żydowskich roszczeniach. PiS działa pod dyktando żydów syjonistów, którzy są wrogami silnej, wolnej i niezależnej Polski czy wiary katolickiej. Spal kukłę zwykłego żyda Sorosa a spal świętą żydówkę Maryję, Matkę Jezusa to przekonasz się, jak pseudo katolicka władza postąpi.
  • Władza zwierzchnia należy do narodu polskiego. Referenda wiążące dla Sejmu. Obywatelski wniosek o referendum nie będzie mógł być odrzucony przez Sejm ani inny organ władzy, jeśli spełnia wymogi formalne. A jeśli wynik będzie wiążący, (ponad 50 procent) Parlament będzie zobowiązany do stworzenia stosownej ustawy. Ile razy tysiące ludzi, polskich obywateli wnioskowało o referendum uzbierawszy ponad sto tysięcy podpisów. Tyle pracy obywatelskiej do kosza, bo Sejm odrzucił. Bo opinię polskich obywateli ma w głębokim poważaniu, ale jak żydom nie spodoba się cokolwiek to w przeciągu kilku tygodni ustawa jest dostosowana do żydowskich wskazówek. Chcesz żyć w Polin (żydowskie kamienice i polskie ulice) czy w państwie Polska, w której Polacy rządzą a nie syjoniści, lucyferianie, masoni czy zdrajcy?
  • Prezentacja kandydata na Posła czy Senatora powinna zawierać dane na temat jego pochodzenia do dwóch pokoleń wstecz. Gdzie się urodzili, kim byli i gdzie pracowali jego rodzice i dziadkowie. Jest to bardzo ważne, bo w Polsce nie odbyła się dekomunizacja. Wielu ludzi z poprzedniego systemu czy ich dzieci zasiadają w polityce czy w spółkach skarbu państwa i nie działają w prawdzie dla dobra Polski. Iluż ja spotkałem w tzw. zjednoczonej prawicy (nota bene to bardziej lewica niż prawica) ludzi z przeszłością komunistyczną, poprzedniej władzy czy filosemitów, szabas-gojów czy syjonistów. Hipokryzja, obłuda, pycha dominuje. Dlaczego ludzie dalej ich wybierają? Przez niewiedzę i niską świadomość a TV robi im pranie mózgu.
  • Wybrany Poseł podczas kadencji nie może zmienić barw politycznych czy łamać Konstytucji czy działać w interesie obcego państwa lub być członkiem masonerii. Jeśli to zrobi, traci swój mandat, który przechodzi na kolejną osobę z listy. Bycie Posłem czy Senatorem to praca, służba dla ludzi, w interesie Polaków. Nie Ukraińców, Żydów czy jakiegokolwiek narodu. Jak działałem w PJN, Polska Razem nie tylko wstydziłem się za mojego prezesa Gowina, lecz go upominałem. Nie wolno być rasistą i mówić tak jak Gowin „Polska jest ojczyzną dwóch narodów Żydów i Polaków”. Nie wolno szydzić z wyborców. Ludzie pracują za dwie, trzy miski ryżu Morawieckiego a jemu nie wystarcza do pierwszego jak był ministrem. Jak mu za mało pieniędzy niech założy firmę i zarabia miliony, a jak nie potrafi to razem z Kaczyńskim niech odejdą z polityki dla dobra polskiego narodu!
  • Zlikwidowanie przywilejów dla polityków. Wprowadzenie kart kontroli i rejestracji pracy w komisjach. Nie będę o tym dużo pisał, bo to wstyd i zgorszenia. POPIS i szyderstwo z Polaków cały czas trwa!
   ZAPAMIĘTAJ ! Politykę kreuje się na dekady, na wiele lat do przodu a wszelkie zmiany zachodzą w zależności od nastrojów społecznych. Media mają temu pomagać, abyś myślał tak, jak oni tego chcą. Czy wybierzesz PO, PiS czy lewicę, a może systemowy PSL miksowany z anty systemowym Kukizem? Nie ma istotnego znaczenia. Nie wybieraj zła czy mniejszego zła. Wybierz dobro. Wybierz Paszyna! Obecnie nie jestem członkiem żadnej partii. Jestem sympatykiem partii Konfederacja – Wolność i Niepodległość. Drużyny pro polskiej! A Polska jest moją pasją! (ang. Poland is my passion)
 2. Zdrowie
  • Nasze zdrowie i samopoczucie związane jest z trzema czynnikami: środowiskiem naturalnym, jakością żywności i kondycją fizyczną.
  • Życie jest darem i najwyższym dobrem, a każdy człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Nikt nie ma prawa do decydowaniu o życiu lub śmierci innych ludzi, może tylko rozwijać, dbać i ratować każde życie
  • Zerowa stawka VAT na podstawowe produkty żywności (woda, chleb, mleko, jajka, nabiał, mięso, owoce i warzywa). Państwu powinno zależeć, abyś posiadał więcej pieniędzy w kieszeni, był bardziej świadomy jakości żywności i kupował wg swojego uznania produkty zdrowe i w rozsądnej cenie.
  • Produkty spożywcze powinny być oznakowane krajem jego pochodzenia, gdzie zostały wyprodukowane, a nie zapakowane.
  • Każda żywność powinna posiadać etykietę składu i zawartości wszelkich związków mineralnych i pierwiastków, wartość kaloryczną oraz dokładną ilość cukru. Coraz więcej ludzi staje się otyłych i chorych, a wynika to przede wszystkim ze spożywania nadmiaru cukrów, niskiej jakości żywienia, braku ruchu. Polacy powinni być zdrowi i silni.
  • Wszelka żywność, szczególnie mięso czy wędliny importowane powinny być dokładnie przebadane, szczególnie pod kątem zawartości substancji konserwujących oraz ewentualnych pasożytów. Mięso importowane powinno być przebadane w Polsce. Dziś za obecnych rządów kontrole i badania są rzadkością. A wiele krajów traktuje Polskę jako gorszy sort, rynek zbytu dla niższej jakości produktów. Importowana jest nie tylko niskiej jakości chemia gospodarcza, ale przede wszystkim żywność.
  • Wszelka żywność, szczególnie mięso czy wędliny importowane powinny być dokładnie przebadane, szczególnie pod kątem zawartości substancji konserwujących oraz ewentualnych pasożytów. Mięso importowane powinno być przebadane w Polsce. Dziś za obecnych rządów kontrole i badania są rzadkością. A wiele krajów traktuje Polskę jako gorszy sort, rynek zbytu dla niższej jakości produktów. Importowana jest nie tylko niskiej jakości chemia gospodarcza, ale przede wszystkim żywność.
  • Żywność, która straciła datę ważności powinna być sprzedana z 90 procentowym rabatem albo przekazywana dla innych ośrodków, tak aby zminimalizować wszelkie marnotrawstwo. Żywność nie może się marnować. W dzisiejszym świecie wielu ludzi umiera z głodu, niedożywienia, a wiele firm, sklepów wyrzuca czy niszczy żywność. (weryfikacja wprowadzonej przez PiS ustawy, w której markety są karane za marnowanie żywności i mają ją przekazywać do ośrodków dla bezdomnych itp.)
  • Żywność modyfikowana genetycznie GMO, która w dużej mierze jest szkodliwa dla ludzi nie powinna być sprzedawana. A produkty zawierające chociaż część składników GMO dodatkowo wyraźnie oznaczone i opodatkowane. (Weryfikacja czy w Polsce można sprzedawać żywność, która posiada tylko do 3 % GMO cz więcej)
  • Każdy ubezpieczony będzie posiadał kartę zdrowia z limitem kwotowym (limit roczny będzie wynosił 10% pensji czy emerytury brutto do kwoty maksymalnej 600zł), który będzie wykorzystany podczas prywatnych wizyt lekarskich i stomatologicznych. Spowoduje to m.in. rozładowanie wielomiesięcznych kolejek do lekarzy specjalistów z NFZ i zwiększy jakość usług medycznych.
  • Osoby, które będą trenować, uprawiać amatorsko sport, chodzić na siłownię, basen itp. będą miały dodatkowy bonus na karcie zdrowia, (limit roczny będzie wynosił 5% więcej do kwoty maksymalnej 800zł). Państwu powinno zależeć, aby jak najwięcej ludzi uprawiało prywatnie sport.
  • Obecnie szpitale mają bardzo duże długi, zamykają oddziały. Brak lekarzy wynika nie tylko z małych funduszy NFZ, ale przede wszystkim z wysokich i nienormowanych cen usług medycznych, sprzętu medycznego, małej konkurencji, a także z niskiej jakości usług medycznych. Np. populistyczny program PiS darmowe leki 75+ nie rozwiązuje żadnego problemu. Mało osób osiąga ten wiek, a po drugie dla koncernów farmaceutycznych nie ma znaczenia kto będzie płacił za leki, pacjent czy państwo. Koszt wyprodukowania leku a cena dla pacjenta to często różnica kilkuset procent. Podobna sytuacja jest ze sprzętem medycznym, ta sama elektronika a kolosalne różnice w cenie. Państwo powinno wymuszać na firmach farmaceutycznych nie tylko jakość leku, ale też cenę i zwiększać konkurencyjność usług.
  • Szczepienia dla ludzi nie mogą być wymuszane przez państwo. Dzieci do pierwszego roku życia nie powinny być szczepione. Dziecko wraz z pokarmem matki przyjmuje wszelkie przeciwciała i naturalnie uodparnia się. Może być więcej szkód niż pożytku dla takiego dziecka, które już w pierwszych godzinach jest szczepione. Wszelkie szczepionki produkowane przez koncerny farmaceutyczne powinny zawierać dokładne etykiety o zawartości związków chemicznych zwłaszcza metali, pierwiastków szkodliwych dla zdrowia i rozwoju człowieka. Każda szczepionka powinna być numerowa seryjnie i zawierać dodatkową próbkę przechowywaną przez pacjenta w razie wszelkich szkodliwych następstw. Firmy czy koncerny farmaceutyczne powinny ponosić wszelką odpowiedzialność moralną i finansową za szkodliwe następstwa szczepień. Obecnie koszt szczepionek to marża kilkuset a nawet kilku tysięcy procent i brak odpowiedzialności za swoje produkty.
  • Leki homeopatyczne powinny być wyraźnie oznaczone, umieszczone na osobnej półce i nie powinny być dotowane przez państwo. Homeopatia ma tyle wspólnego z medycyną co wróżka z przyszłością.
  • Ziołolecznictwo, witaminy i minerały powinny być promowane i oprocentowane mniejszą stawką niż suplementy diety czy leki farmakologiczne.
  • Każde województwa powinny dokładnie kontrolować i odpowiadać za jakość powietrza i za zawartość metali ciężkich czy szkodliwych pierwiastków w biocenozie. Jeżeli w naszym regionie jest przekroczona dawka arsenu czy innych metali ciężkich należy postawić do odpowiedzialności wszelkie spółki czy firmy. Niestety następstwem jest zwiększona ilość zachorowań na nowotwory, częste bóle głowy czy inne zaburzenia w metabolizmie.

ZAPAMIĘTAJ! Im więcej ludzi zdrowszych w Twoim otoczeniu tym lepiej dla Ciebie. A choroby i cierpienia czy śmierć dotyczą każdego człowieka, niezależnie od Twoich preferencji politycznych czy religijnych. Szanuj drugiego człowieka!

Edukacja

publikacja 19.09.2019

Gospodarka i ekonomia

publikacja 21.09.2019

Życie społeczne

publikacja 23.09.2019

Religia

publikacja 25.09.2019

Polityka obronna i zagraniczna

publikacja 27.09.2019

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.