Ale poPIS w legnickim parku

Chciałbym podzielić się z Wami, moją opinią na temat, co myślę o innych kandydatach z naszego regionu. Myślałem pozytywnie o wszystkich, do czasu kiedy oglądnąłem w TV Dami Jackiewicza. Każdy z nas ma jakiś swój cel i szanse dostania się do PE. Nie mam czasu na śledzenie, co, gdzie i kiedy mój konkurent zrobił czy powiedział. Ale jestem bardzo zniesmaczony jedną wypowiedzią, a dokładnie jednym zdaniem wypowiedzianym z ust Dawida Jackiewicza z partii PIS.  Dlaczego?

Każdy z nas może działać jak chce i tworzyć sobie wyimaginowane programy, mówić bajeczki itd. To wyborcy ocenią i im, czyli Wam pozostawiam tę kwestię. Ale w przypadku Jackiewicza niestety nie przejdę obojętnie, za jedno zdanie, które wypowiedział publicznie będąc w legnickim parku, w zeszłym tygodniu.

„Aby nie tracili głosu na malutkie partyjki, które nie mają szans dostać się do PE i aby nie tracili głosu na celebrytów ….”   1 min. z wywiadu.
zob.
http://www.damitv.pl/8,3697-program_wyborczy_jackiewicza.html  

To jest przykład zamachu na demokrację!!! Jak on traktuje wyborców? Totalnie zniechęca do głosowania. Jego wypowiedź jest z poprzedniej epoki. Głosujemy na ludzi, na konkretnego człowieka, nie na partię! I tylko to jest drogą wyjścia z tego impasu politycznego.

Co to znaczy, że małe partię nie mają szans, a co, on już zna wyniki wyborów? Jest mądrzejszy niż wyborcy? A PIS nie był kiedyś małą partią? Skąd się wziął ten Jackiewicz, kim on jest?

Proszę Państwa to jest przykład manipulacji nami. 

Jaką on ma wiedzę, doświadczenie i kompetencje do PE? Litości, jakie?

Proszę zobaczyć jakie przyjął metody wypowiedzi: straszenie wyborców, mówi w liczbie mnogiej, powtarza to samo?  Kogo wybieramy partię czy człowieka? Czyżby PIS nie był za okręgami jednomandatowymi?!

Nie wiem skąd się wziął tu w Legnicy, może mieć rekomendację Obamy czy Bin Ladena. Ale lepiej by zrobił, jakby przywiózł drzewko i zasadził je w naszym legnickim parku. Chyba więcej byłoby pożytku z tego wszystkiego.

Każdy, kto publicznie mówi „nie głosujcie na niego, szkoda głosu, bo nie ma szans” jest szarlatanem.

Jeżeli ktokolwiek z osób publicznych wypowie się „nie głosujcie na niego, szkoda głosu, bo nie ma szans”, obojętnie czy to byłby prezydent, poseł, ksiądz, ojciec dyrektor, biskup, profesor  czy i tu teraz Paszyn jest szarlatanem. I to ta osoba nie jest warta mojego i Twojego głosu! I po tym poznacie, między innymi, z kim macie do czynienia.

Wiecie, że jestem teologiem i sprawy chrześcijańskie są mi bliskie. Ale bardzo przykro mi i szkoda mi wielu księży, którzy co innego mówią a co innego robią. Ja w przeciągu tego okresu, tej miesięcznej kampanii wyborczej, nie poszedłem do żadnego księdza z prośbą o poparcie, o wywieszenie moich plakatów, banerów itd. Cała moja kampania jest skierowana do Was, do ludzi, którzy są nękani niesprawiedliwością społeczną z różnych stron!!!

Zobaczcie dokładnie to zdjęcie. Baner na terenie kościelnym w Legnicy. Z przodu Kaczyński i Jackiewicz, a tam w tyle Niepokalana. To co, Kościół Legnicki jest polityczny czy nie? Kogo Kościół Legnicki powinien promować Niepokalaną czy Kaczyńskiego i Jackiewicza? Czy wg Kościoła Legnickiego jedyną słuszną partią jest PIS? A może „gdy kota nie ma to myszy harcują”? W końcu nowy biskup ma dopiero przyjść w czerwcu, ale ingres gdzie będzie, do Kościoła czy do Partii?

Kaczyński i Jackiewicz z przodu, Niepokalana z tyłu. Współczesna promocja polskiego katolicyzmu.

Kaczyński i Jackiewicz z przodu, Niepokalana z tyłu. Współczesna promocja polskiego katolicyzmu?

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.