Apel

Moi Drodzy!

Chodzi o bardzo ważną dla mnie rzecz. Myślę, że dla Ciebie także. Zależy mi na tym, aby Polska była silnym i liczącym się w świecie krajem. W ostatnich latach nie było na polskiej scenie politycznej partii, która w pełni przekonywałaby mnie do siebie. Miałem dosyć wojny polsko-polskiej i wzajemnej kłótni PO i PIS. Nadzieja sprzed wyborów 2005 roku prysła niby mit. Kilka miesięcy temu Jarosław Gowin wraz z Pawłem Kowalem (PJN) założyli partię, której stałem się członkiem.

Moje ugrupowanie Polska Jest Najważniejsza (PJN) zostało połączone pod nową nazwą POLSKA RAZEM Jarosława Gowina. Na początku sam dziwiłem się, dlaczego politycy w nazwie partii dodają swoje nazwiska. Ale od Gowina dowiedziałem się, że jego nazwisko w przeprowadzonych badaniach ma rozpoznawalność rzędu 93%. Wtedy to uzasadnienie zrozumiałem, że nasze ugrupowanie początkowo musi zawierać szerszą nazwę. Szkoda tylko, że niektórzy  ludzie, wyborcy bardziej patrzą na lidera partii niż na osobę, którą chcą wybrać. Ale chyba to efekt bezowocnej, polskiej polityki ostatnich lat.

Co więcej, postanowiłem startować z list Polski Razem Jarosława Gowina do Parlamentu Europejskiego. Dlaczego? Bo wierzę, że wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie zmienić NASZĄ LEGNICĘ, nasz region i nasze państwo. Wybory europejskie to dla nas pierwszy krok w tym długim marszu. Potrzeba nowych i pracowitych ludzi, którzy mniej by mówili a więcej robili. A przede wszystkim wsłuchiwali się w potrzeby społeczeństwa.

Dla mnie te wybory to nie chęć zaistnienia i pozostania jakimś celebrytą czy kolejnym z wielu. Dla mnie te wybory to jedno z piękniejszych przeżyć w życiu, choć nie ukrywam, że są bardzo wyczerpujące, bo w całym okresie kampanii, normalnie pracowałem zawodowo i cały czas byłem mężem i ojcem mojej rodziny. Nie miałem własnego sztabu i zatrudnionych wielu specjalistów.  Starałem się w znacznej mierze robić sam, począwszy od projektów graficznych, strony internetowej, różnych pomysłów a skończywszy na naklejaniu plakatów i rozdawaniu ulotek. Oczywiście miałem osoby, które pomagały mi i towarzyszyły przez te kilka tygodni. Za wszystko wszystkim dziękuję.  Dla mnie te wybory to poznanie wielu dobrych ludzi, to spotkania z ludźmi na bazarach, na ulicach a także w mailach, to setki rozmów, dużo gorzkich, ale za to w większości prawdziwych. Z tych spotkań wyciągam jeden fundamentalny wniosek: Polacy potrzebują zmiany. CZAS NA ZMIANY ! Tak, aby nie było za późno, żeby więcej nie tracić kolejnych lat i pokoleń.

Zostało nam jeszcze kilkadziesiąt godzin do końca kampanii to czas na przekonanie niezdecydowanych, być może Ciebie i Twoich znajomych. Pamiętajcie, zawsze głosujcie na osobę, na człowieka, nie na partię. Wiecie, że jestem zwolennikiem okręgów jednomandatowych. Może zauważyliście, że nigdzie nie znajdziecie na moich ulotkach, reklamach, banerach mojego miejsca na liście. Jest tylko nr listy Polski Razem. Dlaczego? Żeby Was obudzić i pobudzić do działania na rzecz Polski i Polaków. Żebyście wybierali osobowo i świadomie.

Za mną kilka ciężkich tygodni kampanii. Przede mną jeszcze kilka dni wytężonego wysiłku. Jestem pewien, że po kilku tygodniach wspólnej pracy będziemy mogli powiedzieć „ta praca naprawdę ma sens”. Że warto było poświęcić swój czas i swoje ciężko zapracowane pieniądze. Tym bardziej, że nawet najbardziej nieprzychylne nam pracownie badań opinii społecznej w ostatniej chwili podnoszą prognozy, co do naszego wyniku wyborczego. Trzeba im pomóc przy urnie.

Moja kampania bezpośrednia była dowodem, że chcę Wam służyć, że polityk to osoba, która działa na rzecz dobra wspólnego. Spotykałem się z Wami w parkach, na targowiskach, bazarach, giełdach, na rynkach. Pójść do ludzi to najlepsza forma kampanii. Prowadziłem kampanię promującą kupowanie polskich produktów w polskich sklepach i na bazarach. To jedyny sposób na zbudowanie silnej, polskiej gospodarki.

Tym bardziej program POLSKI RAZEM budził zainteresowanie: chcemy nałożenia na hipermarkety 1% podatku obrotowego, to ukróci nierówną grę, w której nasi przedsiębiorcy, sklepikarze przegrywają.

W Polsce ubywa bazarów i targowisk właśnie za sprawą nieuczciwej konkurencji ze strony sklepów wielkopowierzchniowych. Tak nie może dłużej być!

Jeżeli się zgadzasz się ze mną i zależy Ci na zmianie w Polsce, mam jeszcze ostatnią prośbę przed końcem kampanii. Proszę Cię roześlij tę poniższą wiadomość co najmniej do swoich kilkunastu znajomych. Sukces Polski Razem jest w zasięgu ręki, według niektórych obliczeń musimy przekonać jeszcze kilkanaście tysięcy osób. W każdym razie te kilka e-maili jest dla mnie dzisiaj najważniejsze.

***

Witam. Szukam ludzi dobrej woli, którzy chcieliby pomóc  w przesłaniu poniższej informacji swoim znajomym. Zachęcam do pójścia na wybory. Ludziom, którzy pozytywnie odczytują mój apel ? dziękuję, innych  przepraszam za niepokój.

Czy chcesz silnej i niezależnej Polski w Europie? Czy chcesz, aby wartości chrześcijańskie i rodzina odgrywały ważną rolę w znaczeniu Europy?

Jeśli TAK, to oddaj swój głos na PAWŁA PASZYNA ? lista nr 6 ? Polska Razem Jarosława Gowina.
PAWEŁ PASZYN to jeden z Was w służbie Wam. Zapraszam na stronę www.paszyn.pl

Chcę silnej Polski w małej Unii! Czas na zmiany !

Za oddany na mnie głos DZIĘKUJĘ !

Paweł Paszyn ? kandydat na Europosła z okręgu dolnośląsko-opolskiego.
www.paszyn.pl

 

 

 

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.