Busem wokół Legnicy

Najwspanialsze w tej całej mojej kapani jest to, że spotykam Was i mogę z Wami rozmawiać. To jest chyba najcenniejsze doświadczenie. Pamiętam jak moja mama wpajała mi, że droga do Boga to przez ludzi i z ludźmi. Sam człowiek nie jest w stanie nic zrobić, ale we wspólnocie może „góry przenosić”.  Niesamowite jest to, że jesteście otwarci na nowe osoby i chcecie takich samych zmian co ja.

Dzisiaj przyjechał do Legnicy Bus Wyborczy z Wrocławia. Dzięki temu w większym zespole mogliśmy pojechać dalej do Chojnowa, Złotoryi i Jawora.  Mogliśmy rozdawać nasze ulotki i plakaty a także wyborcze gadżety: balony, długopisy itp.

W Złotoryi spotkałem Panią, która prowadziła, z pomocą drugiej osoby, dwa wózki z dwójką dzieci każdy.
Powiedziała mi, że ona nie chodzi na wybory w Polsce, bo politycy to złodzieje, patrzą tylko na siebie. Mieszka za granicami Polski i lepiej widzi, co się dzieje w Polsce. Może jej dzieci kiedyś przyjadą do nas na stałe. O to musimy się wszyscy postarać. Chcemy Polski wielkiej pracowitością i sukcesami Polaków w kraju, a nie na emigracji.

Zachęcam wszystkich i pójdźmy wszyscy na wybory i zagłosujmy na osobę a nie na partię!  Żadna partia nie jest idealna. Jedna Pani mnie zapytała, jak dostała moją ulotkę. Pan z Gowinem czy Gowin z Panem? A jej odpowiedziałem, że z Paszynem każdy, kto chce zmieniać Polskę dla dobra jej obywateli.

Może doczekamy się zmian. I myślę, że partie powinny w pierwszym kroku zdobyć się na odwagę, aby w kolejnych wyborach nie ustawiać sobie list, tylko rozlosować numery pośród swoich kandydatów z danego regionu.  To będzie pierwszy krok do utworzenia okręgów jednomandatowych.

Głos oddany na Paszyna nigdy nie będzie głosem straconym.

Nie dajcie się zwieść różnym sondażom. Polska Razem ma coraz większe poparcie i tylko dzięki Wam przekroczymy próg wyborczy!

zasabus_01 zasabus_02 zasabus_03 zasabus_04 zasabus_05 zasabus_06 zasabus_07 zasabus_08 zasabus_09 zasabus_10 zasabus_11

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.