Czas wyborów i decyzji

2015-10-23 14.45.20Nadchodzi czas wyborów i decyzji. Dobiega końca kampania wyborcza, jedna z najważniejszych w ostatnich latach, będziemy wybierać przedstawicieli naszego regionu w Sejmie i Senacie, ludzi, którzy będą ponosić odpowiedzialność za ustawy w naszym kraju, za prawo, które ingeruje w naszą wolność.
Wybory to przywilej, to święto Twojej coraz to bardziej ograniczanej wolności. Wybierz świadomie!

Najpierw wybierz ugrupowanie a potem człowieka, niestety taki mamy system. Ale nie głosuj tak ad hoc i na chybił trafił. Dużo wartościowych ludzi znajduje się dalej na listach. Staraj się zagłosować na nowych ludzi, którzy jeszcze nie mieli okazji się wykazać w Sejmie czy Senacie, bo wtedy jest nadzieja na zmiany. Mamy dość kanapowych Posłów i Senatorów. Nie ma żadnych głosów zmarnowanych. Głosuj na ludzi, którzy wyróżniają się uczciwą pracą, wykazują szacunek do drugiego człowieka, otwarci są na nowe rozwiązania a przede wszystkim Polskę traktują jak własny dom. Głosuj na tych, którzy żyją w prawdzie i uczciwości, którzy nie wstydzą się swojego pochodzenia i historii życia, którzy utożsamiają się z Polską a nie z Unią czy kosmitami.

Każdy z nas pragnie być wolnym, a wolność  to znaczy mniej podatków, to więcej swobód obywatelskich. Wolność jest wtedy, kiedy państwo nie ingeruje w Twoją rodzinę, w Twoją religię i filozofię życia, kiedy szanuje Twoją wrażliwość i Twoje wybory.

W filozofii chrześcijańskiej wolność to miłość, Chrystus czyni człowieka wolnym. Kochaj i rób co chcesz.

W polityce wolność jest wtedy, kiedy państwo mniej ingeruje w dziedziny życia społecznego i gospodarczego. Wolność gospodarcza, przemysł, praca to środki, które pomagają w rozwoju, w drodze do wolności.

Dziś razem z Jackiem Baczyńskim, w ostatni dzień kampanii roznosiłem jego materiały wyborcze. Zauważyłem, jak wielu ludzi chodzi smutnych, zdegustowanych i zniesmaczonych tą polską polityką. Nie martwcie się. Nadzieja jest w ludziach młodych, ale tylko uczciwych, pracowitych i radosnych!

2015-10-23 14.45.26

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.