Gender w pytaniach

Dostałem dziś maila, pozwolę sobie Wam zacytować:

„Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. To będzie bardzo ważny czas dla przyszłości naszego kraju. Neomarksistowska ideologia gender została zaszczepiona i jest wbrew woli narodu wprowadzana w Polsce właśnie na skutek silnego oddziaływania zachodniej, całkowicie zdemoralizowanej kultury  i polityki. Przepisy w Unii Europejskiej nakierowane są na niszczenie zdrowej naturalnej rodziny oraz człowieka i jego natury. Są to rzeczy już w miarę dobrze znane i opisane. Uprzywilejowanie gejów i całego ruchu LGTB, seksualizacja dzieci, odbieranie rodzicom władzy nad dziećmi, przymusowa demoralizacja w szkołach(niemal cała Zachodnia Europa) to obecnie podstawowe prawa europejskie.

Obecnie rząd polski chce przegłosować w Sejmie ?Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej?,  gdzie między innymi znajdziemy Art. 14 mówiący o  … ?Strony podejmują działania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacjidotyczących ... niestereotypowych ról przypisanych płciom?  lub Art. 12  Strony podejmą działania niezbędne do promowania zmian wzorców społecznych i kulturowych dotyczących zachowania kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów,tradycji oraz innych praktyk opartych na idei niższości kobiet lub na stereotypowym modelu roli kobiet i mężczyzn.  Ostatnie raporty Lunacek i Estreli wykazują ogromną spójność w dążeniu określonych grup  interesu w nazwaniu i narzuceniu narodom zbrodni dzieciobójstwa, jako ?podstawowego prawa człowieka?. Rodzina złożona z mężczyzny i kobiety w tych i innych dokumentach jest uznana za stereotypową czyli niepożądaną, a więc do usunięcia i zmarginalizowania. To są standardy dzisiejszej Europy. Tym bardziej, więc odpowiedni wybór kandydatów jest niesłychanie istotny i będzie miał z pewnością ogromny wpływ na nasze życie. Gender jest już normą polityczną i kulturową na zachodzie, za złamaniem której, czeka nawet więzienie. Polska ma mniej czasu niż sądzimy, by się obronić przed nowym totalitarnym światem.

Najbliższe lata to będzie ostateczna walka o dusze narodów, szczególnie dzieci i młodzieży. Nie możemy pozwolić, by do najbliższego rozdania wyborczego dostało się z Polski grono kandydatów pragnących zniszczenia naszych rodzin w imię nowoczesnego postępu.  Ludzi nieodpowiedzialnych, złych, zepsutych czy zwykłych głupców i kuglarzy.

Dlatego przesyłamy odpowiedni formularz, który prosimy o wypełnienie na spotkaniach z kandydatami i przesłanie go do naszej wiadomości. Dołóżmy wszelkich starań by  spotkać się z kandydatem, na którego zamierzamy głosować by uzyskać odpowiednie deklaracje lub w przypadku odmowy zagłosować na inną anty-genderową osobę.”

Wysłano do mnie formularz, żebym go podpisał -> Pytanie o gender

Zgadzam się z powyższym, ale nie podpiszę, bo takie podejście jest bez sensu. Co to da, że jakiś kandydat podpisze czy nie podpisze. NIC NIE DA !   Kolejne tworzenie nonsensów. A jak podpiszę i będę jako poseł promował ideologię gender, to co mi zrobicie? A jak nie podpiszę i będę jako poseł bronił wartości ludzkich i prawa naturalnego, to co mi zrobicie? Wy dalej drzemiecie!!!

Napisane było …. Obecnie rząd polski chce przegłosować w Sejmie … to łaskawie proszę wyruszyć z tą ankietą do Premiera i jego wszystkich ministrów. I czekam na odpowiedź. Zobaczymy, ile zbierzecie podpisów. Bo mój podpis w tej materii, nic nie znaczy.

…. Nie rozumiem, dlaczego w pytaniach o gender znajdują się pytania niezwiązane z tematem? Co niedlagender.pl ma wspólnego z pozostałymi pytaniami?

Najłatwiej zadać 100 pytań do … , a może lepiej zapoznać się z osobą, jego życiem, wartościami. Poszukać tej osoby, na którą warto zagłosować! Trochę wysiłku, to się opłaci, bo przecież na każde pytanie, odpowiadając można skłamać.

Życzę Szczęść Boże w kolekcjonowaniu podpisów! I czekam na podpis Tuska i jego podopiecznych.

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.