Info o mnie

Paweł Stefan Paszyn

Paweł Stefan Paszyn

mgr inż. Paweł Stefan PASZYN – krótko o mnie

Urodziłem się 10 kwietnia 1976 roku w Legnicy, jako czwarte dziecko moich rodziców. Urodziłem się w rodzinie chrześcijańskiej, która nauczyła mnie miłości i tolerancji do każdego człowieka, niezależnie od upodobań religijnych czy politycznych.

Po ukończeniu studiów teologicznych i informatycznych w Krakowie zacząłem pracę jako nauczyciel religii i informatyki w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Legnicy. Pracowałem jako informatyk w Warszawskiej Fabryce Platerów Hefra – spółce KGHM. Teraz pracuję, jako informatyk w banku oraz współpracuję ze szkołami jako administrator sieci i państwowy egzaminator  przedmiotów informatycznych, a także z innymi legnickimi firmami.

 W 2011 roku zacząłem działać w partii Polska Jest Najważniejsza, spotkałem nowych ludzi, którzy zajmowali się przez szereg lat polityką lokalną i krajową, wiele od nich mogłem się nauczyć. Moja decyzja o wstąpieniu w lokalne struktury PJN była spowodowana bezowocną polityką, serwowaniem ludziom magii ogłupiania i zniechęcania do działania na rzecz swojej ojczyzny. Czy polityka musi być wyniszczaniem siebie nawzajem w imię własnych interesów? Brakuje ludzi z charyzmatem, którzy chcą działać dla Polski, nie mających na celu jedynie swojego własnego interesu. Ostateczną przyczyną w podjęciu decyzji o działaniu w partii była katastrofa smoleńska w dzień moich urodzin – 10 kwietnia 2010. Z jednej strony wielki dramat, a z drugiej niespotykane, amatorskie podejście w organizacji, w planowaniu i przebiegu lotu do Rosji.

W 2014 roku PJN połączył się z nową formacją polityczną Polska Razem Jarosława Gowina. Mam nadzieję, że po miernych wyborach do PE, Centroprawica zjednoczy się. Będzie to z korzyścią dla wszystkich Polaków. Teraz współdziałam w Zjednoczonej Prawicy i moim celem jest jednoczyć wszystkich ludzi, obojętnie na przekonania polityczne i religijne. Jesteśmy wszyscy ludźmi pragnącymi dobra, pokoju i miłości.

Możliwość komentowania została wyłączona.