Kiedy Bóg stworzył kobietę

Kiedy Bóg stworzył kobietę, pracował do późna dnia szóstego, wówczas przechodził obok anioł i zapytał się:
–  ?Dlaczego tyle czasu poświęcasz tej istocie??
A Pan odpowiedział:
– ?Czy wiesz kogo powołuje do życia? To dzieło mojej boskości, doskonałości i miłości. Muszę uwzględnić wszystkie detale, aby ją wspaniale ukształtować. Ona będzie stworzeniem we współtworzeniu świata. Ona musi być zdolna do miłości i poświęcenia, do zrodzenia i wychowywania kilkoro dzieci, ona musi siebie uleczyć, kiedy zachoruje a przy tym dalej być motorem całej rodziny.?
Anioł dotknął jej twarzy i oczu i zapytał:
– ?Dlaczego ona jest taka gładka i miękka??
Pan mu odrzekł:
– ?Jest wyrazem piękna mojej majestatu, a przy tym silna i zdolna do znoszenia wielu cierpień i bólu.? ?A czy ona  potrafi myśleć, by umieć wielbić Cię mój Panie?? ? rzekł anioł.
– ?Nie tylko myśleć, ale umie przekonywać swoją intuicją i dawać w to wszystko swoje serce?. ? odpowiedział mu Pan. Anioł zdziwiony pięknem tego dzieła dodał:
–  ?Panie, mój Stwórco jesteś geniuszem w swej doskonałości. Stworzyłeś kobietę piękną i kompletną odbijając w niej pieczęć Twej miłości i nieskazitelności?.
Pan chwilkę zadumał, łaskawym okiem spojrzał na anioła i mu rzekł:
– ?Kobieta posiada siłę, która zadziwi mężczyznę. Ona potrafi udźwignąć większe brzemię i poradzić sobie z wieloma problemami. Daję jej w naturę szczęście, miłość i piękno. Kobieta będzie dawała z siebie wszystko, tak jak JA, który JESTEM, daje to jej z siebie. Ona jako pierwsza będzie sprzeciwiać się niesprawiedliwości i przez nią, przyjdzie na świat, mój Syn, który da ludzkości zbawienie i dowód mojej wielkiej miłości. A świat kobietę i mój dowód mej miłości nie doceni przez długie wieki. Dopiero na końcu świata, jak ludzie wyniszczą się nawzajem, kobieta stanie się wielką wartością, wtedy docenią i w pełni odkryją ją mężczyźni, że jej będą przysługiwać takie same prawa, co nim. Nie będą musiały już chodzić w welonach czy chustach i zakrytych twarzach, czy stać poza świątynią, lecz same będą składały ofiarę miłości Mojego majestatu. Wtedy JA, Pan przyjdę w chwale i połączę w miłość i wierność wszystkie narody i przywrócę ład i prawa Mej Miłości. Bo pełnią mojej doskonałości całego stworzenia jest kobieta – piękna, wyrozumiała, radosna, uśmiechnięta, mądra, wierna i pokorna.?
Z okazji święta Kobiet, życzę wszystkim kobietom, właśnie tego: piękności ducha i ciała, wyrozumiałości do mężczyzn, radości i uśmiechu do dzieci, mądrości i wierności w związkach i pokory wobec samego Stwórcy.

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.