Naprawiacze świata ratujcie Tuska

Apeluję do legnickich działaczy i sympatyków rządzącej partii PO. Naprawiacze świata z Legnicy ratujcie Tuska!!! Ratujcie ten rząd. Naprawcie legnicką platformę ze wszelkich przekrętów, a dopiero później możecie zabrać się za legnicki Ratusz…
Czy rozegra się dramatyczna scena w naszej Legnicy?
TAK, ale źródłem i inspiratorem tego nie będą naprawiacze, ani żadni sympatycy PO.

Czy komunista, czy postkomunista czy liberał czy człowiek PO, łączy ich jedno – nienawiść do prawdy i chęć ulepienia sobie własnego gniazdka, kosztem innych, kosztem państwa.

Mieszkańcy Legnicy, jeżeli chcecie przejrzeć na oczy i zobaczyć, jak wiele przekrętów i nieprawości dzieje się w naszym mieście, to nie wolno Wam zagłosować na żadnego człowieka, który jest członkiem komitetu obecnie rządzących, lewicy i PO.

Mieszkańcy Legnicy, jeżeli chcecie trwać w tym legnickim bagnie i boicie się prawdy, (która i tak kiedyś wyjdzie na jaw), to głosujcie na obecnie rządzących.

Tylko, jak nie ma się porównania i nie wie się, co jest dobre i jak można lepiej i uczciwiej organizować społeczne i polityczne życie w naszym mieście. To co wybrać, który cukierek?

Ten, który jest zapakowany w piękne złotko czy ten, który swoim papierkiem – sreberkiem nie wyznacza swojej wartości. Tylko pamiętajcie dobry oszust marketingowy, żeby sprzedać za wszelką cenę, posłuży się najlepszym papierkiem – złotkiem, w którym nawet „gówno” potrafi zapakować i sprzedać. Tylko jak gówno się ruszy, to dopiero zaczyna śmierdzieć.

Smacznego i życzę dobrego wyboru!

Prawda czy Fałsz ?

Prawda czy Fałsz ?

 

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.