Siódemka Paszyna

Polska po rządach PO-PIS będzie potrzebowała w życiu publicznym uczciwej pracy wielu Polaków, jedności, charyzmy i naprawy

Postaw na Siódemkę Paszyna i zagłosuj na mnie – okręg nr 1

Twój wybór to strzał w dziesiątkę

 1. Polityka
  • Wprowadzenie mieszanej ordynacji wyborczej. 30 procent miejsc w Sejmie dla polskich obywateli, którzy będą kandydować poza listami partyjnymi. Obecnie to wódz, czy grupa ludzi „wybranych” obsadza czołowe miejsca na liście wyborczej, a społeczeństwo w znacznej mierze głosuje tak, jak chce tego partia.  Sami siebie wybierają w kółko.
   Aby dostać się na listę wyborczą jakiejkolwiek partii, powyżej biorących miejsc (pierwsze pięć i ostatnie miejsce na liście) to często trzeba krakać jak wrony. np. w wodzowskiej partii PIS (partii interesów syjonistycznych) wódz ma zawsze rację, nawet jak po wygranych wyborach obsadza stołki skarbu państwa ludźmi z dawnej komuny czy platformy obywatelskiej czy też swojej rodziny.
  • Listy wyborcze z kandydatami do Sejmu przy wyborach powinny być posortowane nie wg układów partyjnych, ale alfabetycznie albo wg roku urodzenia kandydata, np. osoba najstarsza na pierwszym miejscu. Dziś każda partia wyborców i całe społeczeństwo traktuje jak jakieś ułomne, bez szacunku. A Ty Wyborco, polski obywatelu bądź świadomy i nie głosuj na pierwsze miejsca jak nie znasz osobiście tych ludzi. Bo w wielu przypadkach osoby znajdujące się na pierwszych miejscach to ludzie z towarzyskich układów, myślących przede wszystkim o sobie.
  • Kadencyjność w życiu publicznym. Każda osoba będzie mogła zostać wybrana maksymalnie trzykrotnie do służby dla Polski  czy swego regionu. Polska potrzebuje nowych inspiracji. Nie ma ludzi niezastąpionych. A życie pokazuje, że „tylko ryba nie bierze”. Np. niektórzy posłowie zmieniają partie z PO do PIS czy z PIS do PO itp. Zaś w sprawach istotnych dla Polski obie partie głosują tak samo. W telewizji kłótnie, spory, dzielenie i ogłupianie społeczeństwa a za kulisami układ polityczny, ten sam przez wiele lat. „Swój swojego nie ruszy”.
  • Zwiększenie pluralizmu w życiu publicznym. Zmniejszenie subwencji budżetowych dla większych partii. Większy podział dla partii mniejszych. Wystarczy, aby dana partia zarejestrowała się w PKW jako ogólnopolski komitet i przekroczyła w wyborach próg jednego procenta, aby mogła już otrzymać jakąś subwencję. Obecne władze dążą do modelu dwupartyjnego – partie korporacyjne. Co byś nie wybrał, nie ma szans na rzetelną zmianę. Np. teraz w telewizji publicznej czy w innych stacjach komercyjnych prawie nic nie mówią o Konfederacji, a jak już mówią to albo pomówienia czy kłamstwa, że jesteśmy agentami Putina albo tak, żeby jak najmniej osób wiedziało prawdę o nas, zdawkowe informacje. Za PiS manipulacja i propaganda PRL-bis. A Konfederacja to agenci Polscy. Patrioci kochający prawdę i swój kraj i swoje rodziny.
  • Okresowe sprawozdania z działalności w życiu publicznym przez każdego polityka. Organy państwowe będą wydawać indywidualne broszury na temat pracy oraz głosowań przez każdego Posła czy Senatora. Tak, aby wyborca mógł zapoznać się przed kolejnymi wyborami czy kandydat głosował w interesie Polski czy swojej partii, czy też w obcym. Np. w PO-PIS wódz mówi jak głosować, to jego poselski plankton głosuje, tak jak za odrzuceniem ochrony życia, za odrzuceniem ustawy o żydowskich roszczeniach. PiS działa pod dyktando żydów syjonistów, którzy są wrogami silnej, wolnej i niezależnej Polski czy wiary katolickiej. Spal kukłę zwykłego żyda Sorosa a spal świętą żydówkę Maryję, Matkę Jezusa to przekonasz się, jak pseudo katolicka władza postąpi.
  • Władza zwierzchnia należy do narodu polskiego. Referenda wiążące dla Sejmu. Obywatelski wniosek o referendum nie będzie mógł być odrzucony przez Sejm ani inny organ władzy, jeśli spełnia wymogi formalne. A jeśli wynik będzie wiążący, (ponad 50 procent) Parlament będzie zobowiązany do stworzenia stosownej ustawy. Ile razy tysiące ludzi, polskich obywateli wnioskowało o referendum uzbierawszy ponad sto tysięcy podpisów. Tyle pracy obywatelskiej do kosza, bo Sejm odrzucił. Bo opinię polskich obywateli ma w głębokim poważaniu, ale jak żydom nie spodoba się cokolwiek to w przeciągu kilku tygodni ustawa jest dostosowana do żydowskich wskazówek. Chcesz żyć w Polin (żydowskie kamienice i polskie ulice) czy w państwie Polska, w której Polacy rządzą a nie syjoniści, lucyferianie, masoni czy zdrajcy?
  • Prezentacja kandydata na Posła czy Senatora powinna zawierać dane na temat jego pochodzenia do dwóch pokoleń wstecz. Gdzie się urodzili, kim byli i gdzie pracowali jego rodzice i dziadkowie. Jest to bardzo ważne, bo w Polsce nie odbyła się dekomunizacja. Wielu ludzi z poprzedniego systemu czy ich dzieci zasiadają w polityce czy w spółkach skarbu państwa i nie działają w prawdzie dla dobra Polski. Iluż ja spotkałem w tzw. zjednoczonej prawicy (nota bene to bardziej lewica niż prawica) ludzi z przeszłością komunistyczną, poprzedniej władzy czy filosemitów, szabes-gojów czy syjonistów. Hipokryzja, obłuda, pycha dominuje. Dlaczego ludzie dalej ich wybierają? Przez niewiedzę i niską świadomość a TV robi im pranie mózgu.
  • Wybrany Poseł podczas kadencji nie może zmienić barw politycznych czy łamać Konstytucji czy działać w interesie obcego państwa lub być członkiem masonerii. Jeśli to zrobi, traci swój mandat, który przechodzi na kolejną osobę z listy. Bycie Posłem czy Senatorem to praca, służba dla ludzi, w interesie Polaków. Nie Ukraińców, Żydów czy jakiegokolwiek narodu. Jak działałem w PJN, Polska Razem nie tylko wstydziłem się za mojego prezesa Gowina, lecz go upominałem. Nie wolno być rasistą i mówić tak jak Gowin „Polska jest ojczyzną dwóch narodów Żydów i Polaków”. Nie wolno szydzić z wyborców. Ludzie pracują za dwie, trzy miski ryżu Morawieckiego a jemu nie wystarcza do pierwszego jak był ministrem. Jak mu za mało pieniędzy niech założy firmę i zarabia miliony, a jak nie potrafi to razem z Kaczyńskim niech odejdą z polityki dla dobra polskiego narodu!
  • Zlikwidowanie przywilejów dla polityków. Wprowadzenie kart kontroli i rejestracji pracy w komisjach. Nie będę o tym dużo pisał, bo to wstyd i zgorszenia. POPIS i szyderstwo z Polaków cały czas trwa!
   ZAPAMIĘTAJ ! Politykę kreuje się na dekady, na wiele lat do przodu a wszelkie zmiany zachodzą w zależności od nastrojów społecznych. Media mają temu pomagać, abyś myślał tak, jak oni tego chcą. Czy wybierzesz PO, PiS czy lewicę, a może systemowy PSL miksowany z anty systemowym Kukizem? Nie ma istotnego znaczenia. Nie wybieraj zła czy mniejszego zła. Wybierz dobro. Wybierz Paszyna! Obecnie nie jestem członkiem żadnej partii. Jestem sympatykiem partii Konfederacja – Wolność i Niepodległość. Drużyny pro polskiej! A Polska jest moją pasją! (ang. Poland is my passion)
 2. Zdrowie
  • Nasze zdrowie i samopoczucie związane jest z trzema czynnikami: środowiskiem naturalnym, jakością żywności i kondycją fizyczną.
  • Życie jest darem i najwyższym dobrem, a każdy człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Nikt nie ma prawa do decydowaniu o życiu lub śmierci innych ludzi, może tylko rozwijać, dbać i ratować każde życie
  • Zerowa stawka VAT na podstawowe produkty żywności (woda, chleb, mleko, jajka, nabiał, mięso, owoce i warzywa). Państwu powinno zależeć, abyś posiadał więcej pieniędzy w kieszeni, był bardziej świadomy jakości żywności i kupował wg swojego uznania produkty zdrowe i w rozsądnej cenie.
  • Produkty spożywcze powinny być oznakowane krajem jego pochodzenia, gdzie zostały wyprodukowane, a nie zapakowane.
  • Każda żywność powinna posiadać etykietę składu i zawartości wszelkich związków mineralnych i pierwiastków, wartość kaloryczną oraz dokładną ilość cukru. Coraz więcej ludzi staje się otyłych i chorych, a wynika to przede wszystkim ze spożywania nadmiaru cukrów, niskiej jakości żywienia, braku ruchu. Polacy powinni być zdrowi i silni.
  • Wszelka żywność, szczególnie mięso czy wędliny importowane powinny być dokładnie przebadane, szczególnie pod kątem zawartości substancji konserwujących oraz ewentualnych pasożytów. Mięso importowane powinno być przebadane w Polsce. Dziś za obecnych rządów kontrole i badania są rzadkością. A wiele krajów traktuje Polskę jako gorszy sort, rynek zbytu dla niższej jakości produktów. Importowana jest nie tylko niskiej jakości chemia gospodarcza, ale przede wszystkim żywność.
  • Żywność, która straciła datę ważności powinna być sprzedana z 90 procentowym rabatem albo przekazywana dla innych ośrodków, tak aby zminimalizować wszelkie marnotrawstwo. Żywność nie może się marnować. W dzisiejszym świecie wielu ludzi umiera z głodu, niedożywienia, a wiele firm, sklepów wyrzuca czy niszczy żywność. (weryfikacja wprowadzonej przez PiS ustawy, w której markety mają być karane za marnowanie żywności i mają ją przekazywać do ośrodków dla bezdomnych itp.)
  • Żywność modyfikowana genetycznie GMO, która w dużej mierze jest szkodliwa dla ludzi nie powinna być sprzedawana. A produkty zawierające chociaż część składników GMO dodatkowo wyraźnie oznaczone i opodatkowane. (Weryfikacja czy w Polsce można sprzedawać żywność, która posiada tylko do 3% GMO czy więcej)
  • Każdy ubezpieczony będzie posiadał kartę zdrowia z limitem kwotowym (limit roczny będzie wynosił 10% pensji czy emerytury brutto do kwoty maksymalnej 600zł), który będzie wykorzystany podczas prywatnych wizyt lekarskich i stomatologicznych. Spowoduje to m.in. rozładowanie wielomiesięcznych kolejek do lekarzy specjalistów z NFZ i zwiększy jakość usług medycznych.
  • Osoby, które będą trenować, uprawiać amatorsko sport, chodzić na siłownię, basen itp. będą miały dodatkowy bonus na karcie zdrowia, (limit roczny będzie wynosił 5% więcej do kwoty maksymalnej 800zł). Państwu powinno zależeć, aby jak najwięcej ludzi uprawiało prywatnie sport.
  • Obecnie szpitale mają bardzo duże długi, zamykają oddziały. Problemy ze służbą zdrowia wynikają nie tylko z małych funduszy NFZ, ale przede wszystkim z wysokich i nienormowanych cen usług medycznych, sprzętu medycznego, małej konkurencji, a także z niskiej jakości usług medycznych. Np. populistyczny program PiS darmowe leki 75+ nie rozwiązuje żadnego problemu. Mało osób osiąga ten wiek, a po drugie dla koncernów farmaceutycznych nie ma znaczenia kto będzie płacił za leki, pacjent czy państwo. Koszt wyprodukowania leku a cena dla pacjenta to często różnica kilkuset procent. Podobna sytuacja jest ze sprzętem medycznym, ta sama elektronika a kolosalne różnice w cenie. Państwo powinno wymuszać na firmach farmaceutycznych nie tylko jakość leku, ale też cenę i zwiększać konkurencyjność usług.
  • Szczepienia dla ludzi nie mogą być wymuszane przez państwo. Dzieci do pierwszego roku życia nie powinny być szczepione. Dziecko wraz z pokarmem matki przyjmuje wszelkie przeciwciała i naturalnie uodparnia się. Może być więcej szkód niż pożytku dla takiego dziecka, które już w pierwszych godzinach jest szczepione. Wszelkie szczepionki produkowane przez koncerny farmaceutyczne powinny zawierać dokładne etykiety o zawartości związków chemicznych zwłaszcza metali, pierwiastków szkodliwych dla zdrowia i rozwoju człowieka. Każda szczepionka powinna być numerowa seryjnie i zawierać dodatkową próbkę przechowywaną przez pacjenta w razie wszelkich szkodliwych następstw. Firmy czy koncerny farmaceutyczne powinny ponosić wszelką odpowiedzialność moralną i finansową za szkodliwe następstwa szczepień. Obecnie koszt szczepionek to marża kilkuset a nawet kilku tysięcy procent i brak odpowiedzialności za swoje produkty.
  • Leki homeopatyczne powinny być wyraźnie oznaczone, umieszczone na osobnej półce i nie powinny być dotowane przez państwo. Homeopatia ma tyle wspólnego z medycyną co „wróżka z przyszłością”.
  • Ziołolecznictwo, witaminy i minerały powinny być promowane i oprocentowane mniejszą stawką niż suplementy diety czy leki farmakologiczne.
  • Każde województwa powinny dokładnie kontrolować i odpowiadać za jakość powietrza i za zawartość metali ciężkich czy szkodliwych pierwiastków w biocenozie. Jeżeli w naszym regionie jest przekroczona dawka arsenu czy innych metali ciężkich należy postawić do odpowiedzialności wszelkie spółki czy firmy. Niestety następstwem jest zwiększona ilość zachorowań na nowotwory, częste bóle głowy czy inne zaburzenia w metabolizmie.

ZAPAMIĘTAJ! Im więcej ludzi zdrowszych w Twoim otoczeniu tym lepiej dla Ciebie. A choroby i cierpienia czy śmierć dotyczą każdego człowieka, niezależnie od Twoich preferencji politycznych czy religijnych. Szanuj drugiego człowieka!

3. Edukacja

Podstawową zasadą w wychowaniu i edukacji jest, że to rodzice dziecka decydują o wychowaniu i jego edukacji, zaś państwo powinno im pomagać w rozwoju a także stać na straży, aby dziecku nie działa się żadna krzywda natury psychicznej czy fizycznej.

 • Zmiany w podstawie programowej i wychowania idące w kierunku odpowiedzialności za swoją rodzinę i za swoją ojczyznę. Podstawa programowa powinna zawierać zagadnienia, które faktycznie będą potrzebne człowiekowi w życiu. Dzieci w szkole powinny uczyć się w większym stopniu praktycznych rzeczy np. zamiast rodzaju występujących skał w Ameryce Południowej, niech nauczą się umiejętności sporządzania pism urzędowych, sposobu udzielania pierwszej pomocy w praktyce.
 • Teorie i inne bajki, a może prawda…

Jeżeli fakt historyczny lub odkrycie naukowe nie jest całą pewnością udowodnione, nie może być przedstawiane uczniom jako niepodważalnym fakt.

Świetnym przykładem jest ewolucja i teoria powstania świata. Uczy się dzieci w szkołach o teorii Darwina, która dawno temu została obalona przez wielu naukowców, ludzi nauki interdyscyplinarnych natomiast o teorii stworzenia świata przez Boga nie ma ani słowa, podczas gdy większość naszego społeczeństwa to katolicy. Nikt z nas nie był świadkiem powstania świata, a tym bardziej przemiany małpy w któregoś z nas. Dlaczego więc ewolucję przedstawia się jako zjawisko sprawdzone i udowodnione? Na którego zajście istnieją niepodważalne dowody, tym czasem o teorii kreacjonizmu na lekcji biologii nie mówi się w ogóle.

 • Historia Polski i jej powstanie

Należy zmienić zasady nauczania historii zwłaszcza w szkołach podstawowych. Uczeń po zakończeniu edukacji w powyższym zakresie powinien być dumny z dokonań naszych rodaków przez cały bieg historii oraz mieć świadomość ofiar jakie poniosły poprzednie pokolenia. I tutaj również wszystkie fakty opisywane w podręcznikach do historii powinny zostać gruntownie przebadane. Dotyczy to m.in. daty powstania Państwa Polskiego, bo czy Polacy jako Słowianie mają swoją historię tylko od Chrztu Polski, raptem tyko tysiąc lat? Wcześniej nasi pradziadowie nie istnieli? Nie tworzyli społeczności? Kultury i historii? Żydzi i wiele innych państw chlubią się swoją historią z czasów przed sformalizowaniem ich administracyjnego kształtu. Zadajmy sobie pytanie: Czy to jest możliwe, że ziemia, na których POLSKA w X wieku teoretycznie zaczęła istnieć (na tyle atrakcyjne tereny, że na przestrzeni kolejnych kilku wieków wielokrotnie były nam odbierane przez wschodnich i zachodnich „Przyjaciół”), spokojnie oczekiwały na przybycie Mieszka I, przyjęcie Chrztu i teoretyczne powstanie POLSKI?

 • Rozwój kształcenia zawodowego i ustawicznego

W Polsce mimo, że jest coraz więcej osób z wyższym wykształceniem, w tym niedouczonych magistrów po prywatnych uczelniach, a bardzo mało specjalistów z wyuczonym dobrze fachem, co nie przekłada się to z korzyścią dla całego narodu. Fizycznie brakuje rąk do pracy. Należy stworzyć Polakom możliwość uzyskania wartościowych kwalifikacji, które pozwolą im wykonywać pracę w godnych warunkach za dobrą płacę.

 • Jakość edukacji

Podniesienie jakości edukacji związane jest: nie tylko z wiedzą nauczycieli, która nieraz jest niewystarczająca, gdyż w najlepszym razie absolwent biologii robi skróconą wersję studiów, następnie uczy matematyki, gorzej kiedy nauczyciel plastyki na takich zasadach naucza fizyki. Dodając do całości przeładowanie biurokracją oraz bieganie od jednej szkoły do drugiej w celu zrealizowania wystarczającej liczby godzin, aby otrzymać godną pensję – poziom oraz jakość nauczania w polskich szkołach jest nieciekawa. Należy to zmienić:

 • po obniżeniu podatków nauczyciel otrzyma zdecydowanie wyższe pobory, co za tym idzie będzie świadczył pracę w jednej szkole a nie pięciu. Nauczyciele powinni pracować na jednym etacie w jednej szkole (np. od 8 godziny do 16), mieć czas na zajęcia dydaktyczne, rzetelne przygotowanie się, własny rozwój i poszerzenie wiedzy czy na dodatkowe prace dla dobra rozwoju ucznia i szkoły.
 • Należy zmniejszyć normy ilości przyjmowanych do jednej klasy uczniów do max. 20 osób.

Obecnie w polskiej edukacji jest wielki bałagan nie tylko organizacyjny, ale jakościowy.

 • Bon, karta edukacji dla każdego ucznia, który urodził się w Polsce. Obecnie państwo socjalistyczne i wszelkie rządy po kolei, same tworzy podstawy programowe i uzbierane pieniądze z podatków przekazuje do szkół w ramach różnych subwencji czy dotacji edukacyjnych. Karta edukacyjna, czek edukacyjny to danie rodzicom do ręki subwencji oświatowej, która dotychczas była przekazywana do szkół. Są to konkretne pieniądze z budżetu państwa, celowane w rozwój dziecka. W ten sposób rodzic, który najlepiej zna swoje dziecko, będzie mógł zadecydować o rozwoju swojego dziecka. W konsekwencji Twoje dziecko wyuczywszy się dobrze wybranego zawodu, a w przyszłości będzie pracować z pasją i zaangażowaniem.

4. Gospodarka i ekonomia

Gospodarka i cała ekonomia państwa polskiego powinna opierać się o wolny rynek kontrolowany przez państwo, które powinno stać na straży prawa i sprawiedliwości społecznej. Państwo nie posiada własnych pieniędzy ani obywatel nie jest własnością państwa. Im mniej państwowości (biurokracji), im mniej podatków  w gospodarce tym więcej przejrzystości, uczciwości i większy rozwój. Państwo ma ułatwiać, wspomagać i promować polską gospodarkę. Najważniejsze postulaty to:

 • Obniżenie podatków PIT (podatek dochodowy od osób fizycznych).
  • Minimalna pensja powinna wynosić 50% średniej krajowej (czyli dzisiaj ok. 2400 zł brutto miesięcznie).
  • Najniższa pensja nie powinna być opodatkowana, czyli 0% PIT (roczna kwota wolna od podatku powinna wynosić 12x2400zł czyli 28 800zł).
  • Podatek PIT 10% dla osób zarabiających do 100 tys. zł rocznie.
  • Podatek PIT 30% dla osób zarabiających powyżej 100 tys. zł rocznie.
  • Podatek PIT 0% dla osób mających rodziny wielodzietne 3+,  gdzie rodzic zarabia do 100 tys. zł  rocznie.
  • Podatek PIT 0% dla osób z  chorobami przewlekłymi zarabiającymi do 100 tys. zł rocznie
  • Podatek PIT 0% od emerytur i rent.
 • Państwo powinno utrzymywać się głównie z podatków związanych z działalnością gospodarczą i akcyzą. Podatki CIT (podatek od dochodów przedsiębiorstw) w zależności od obrotów i zatrudnienia.
 • Wsparcie dla polskich małych przedsiębiorstw (zatrudniających poniżej 50 osób, gdzie obroty czy bilans roczny nie przekracza 50 milionów złotych) przez obniżkę CIT.
 • Promocja polskich marek, firm w Europie i w świecie.
 • Powstrzymanie neokolonializmu i wyzysku polskich obywateli przez zagraniczne korporacje.
 • Polska waluta, tylko polski złoty, wzmocnienie polskiej waluty w oparciu o polską platynę, złoto i srebro. Siła polskiego pieniądza powinna opierać się na polskiej gospodarce PKN (produkt krajowy netto). Docelowo 1 euro = 3 złote.
 • Rozwinięcie przemysłu wydobywczego za pomocą najnowocześniejszych polskich technologii, np. zgazowanie węgla. Polska posiada najbogatsze złoża naturalne, surowcowe w całej Europie. Możemy być nie tylko samowystarczalni co jeszcze eksportować.
 • Współczesna industrializacja oparta o przemysł ciężki i wydobywczy sterowana polskim wolnym rynkiem kontrolowanym przez państwo.
 • Trój progowy podatek VAT:
  • Stawka 0% VAT – podstawowe produkty żywności
  • Stawka 10% VAT – odzież, kultura, edukacja, energia, gaz, paliwa, mieszkania
  • Stawka 20% VAT – pozostałe dobra konsumpcyjne
 • Dobrowolny ZUS, ale obowiązkowe ubezpieczenia dla wszystkich w wybranych przez siebie instytucjach finansowych. Państwo gwarantuje miesięczne emerytury społeczne  w wysokości 25%  średniego wynagrodzenia dla obywateli polski, którzy przepracowali w Polsce min 30 lat pracy, emerytura 30% średniego wynagrodzenia po 35 latach pracy.

Państwo ma dawać „wędkę a nie rybę”. Mniej socjalizmu, więcej wolności i przejrzystości.

5. Życie społeczne

Życie społeczne w naszym kraju powinno opierać się na uniwersalnych europejskich wartościach opartych na trzech fundamentach: poszanowania prawa, rozwoju kultury i piękna oraz poszanowania tradycji i wartości chrześcijańskiej. Korzenie, fundamenty cywilizacji europejskiej to  grecka filozofia, rzymskie prawo oraz żydowski krzyż. Te trzy filary tworzą podstawę rozwoju życia społecznego.

 • Promocja wartości opartych na Bogu, który jest miłością i prawdą. Każdy polityk, duchowny czy jakikolwiek celebryta, osoba wystawiona na świeczniku społecznym powinna swoim życiem ukazywać tę fundamentalną zasadę. Nawet człowiek niewierzący, ateista powinien odwoływać się do uniwersalnych wartości związanych z paradygmatem miłości i prawdy. Wynika to z natury człowieczeństwa. Rozwój człowieczeństwa, relacji społecznych musi opierać się na Bogu, na najwyższej wartości. Bóg jest pełnią miłości i prawdy. I jeżeli siebie uważamy za dzieci Boga, stworzeni na obraz i podobieństwo Boga to powinniśmy kierować się miłością i prawdą w stosunku do samego siebie i drugiego człowieka. Jeżeli w naszym życiu brakuje prawdy i miłości to nie ma też Boga i jego łaski. Dziś wiele osób mówi o Bogu a nie żyje prawdą i miłością, tylko zakłamaniem i nienawiścią do drugiego człowieka. Obłuda i podwójne standardy są zmorą nie tylko ludzi duchownych, ale przede wszystkim polityków, którzy z Boga zrobili sobie źródło dochodów i  manipulacji. Przykładem jest partia PiS (partia interesów syjonistycznych) niby katolicka a de facto, nie mająca większych związków z prawdą i miłością, czyli z Bogiem. Każdy człowiek przyznający się do wiary katolickiej tylko i wyłącznie powinien widzieć w Jezusie Chrystusie, pełne źródło prawdy i miłości. Jeżeli widzisz pseudo katolickich polityków PO-PIS świętujących z talmudystycznymi żydami, syjonistami przepasanymi nienawiścią i rasizmem do innych ludzi, to tacy ludzie nie służą Bogu i wszystkim ludziom. Dwom Panom nie można służyć. Boga i diabła nie pogodzi się. Im więcej jest układów opartych na korzyściach materialnych, na pieniądzach i dobrach doczesnych, tym mniej jest łaski i działania Boga w życiu takiego człowieka. Jeżeli polityk chce przekupić Cię intratnym stołkiem, szemranym układem czy obieca Tobie, że będzie rozdawał nieswoje pieniądze, nie ma to nic wspólnego z Bogiem, nawet jakby w kościele katolickim pięknie czytał czy śpiewał. Jego miejsce jest w synagodze szatana.
 • Rodzina jest źródłem miłości i piękna. Tak jak pisałem w poprzednich artykułach na tym swoim blogu, rodzina jest odbiciem Boga w trzech osobach. Żadne ziemskie, doczesne dobro nie  przewyższa rodzinę, tej miłości mężczyzny i kobiety oraz ich potomstwa. Państwo ma służyć i chronić rodzinę. Naszemu państwu powinno zależeć, aby polskie rodziny w pełni mogły rozwijać się. Aby rodzice decydowali o przyszłości następnych pokoleń. Niedopuszczalne jest, aby w przestrzeni publicznej dochodziło do zgorszeń i promocji wszelkich wynaturzeń czy społecznych chorób w postaci ideologii gender czy LGBT. Jeżeli ktoś jest zadeklarowanym gejem i chce żyć na swój sposób z poszanowaniem prawa, to niech żyje i nie musi tym faktem publicznie obnosić się. Podobnie ja jako mężczyzna heteroseksualny nie muszę chwalić się tym publicznie przez dziwne marsze, pajacowanie czy ukazywanie swojej golizny czy zniżać się do poziomu zwierzęcia. Seksualność jest intymną sferą człowieka. Natomiast niedopuszczalne jest, aby takie osobniki mogły mieć prawo do adopcji dzieci. Państwo ma chronić rodziny, dzieci przed wszelką deprawacją, przed dewiacją seksualizacji czy pedofilią.
 • Rodziny wielodzietne powinny być wspierane przez państwo i przez wszystkie instytucje czy firmy. Dziecko dobrze wychowane i wykształcone żyjące wartościami chrześcijańskimi czy opartymi o prawo naturalne jest skarbem i przyszłością narodu. Obecna polityka socjalna lewicowej partii PIS powinna zostać skorygowana. Wszelkie pieniężne dotacje 500+ powinny przysługiwać rodzinom – ludziom pracy. Im więcej pracujesz, tym większy zysk dla Ciebie, Twojej rodziny i państwa. Każdy zdrowy ojciec czy matka rodziny wielodzietnej powinna zawodowo pracować. Posiadanie kilkoro dzieci nie zwalnia jej z tego obowiązku. A praca w domu przy rodzinie nie powinno być usprawiedliwieniem. Dziecko uczy się w pierwszej kolejności od rodziców a później w dużej części to powiela. Socjalizm czy komunizm to diabelskie systemy nie mające źródła w Biblii i prawie naturalnym, bo uczą lenistwa i złodziejstwa. Ja z żoną mamy cztery małe córeczki, dużo pracy w domu, w rodzinie a pracujemy zawodowo, ja jako skromny informatyk a żona jako wysokiej jakości specjalista bhp i chemii. Można? A Ty Wyborco ile masz dzieci? Pracujesz zawodowo? A pracę uzyskałeś bez żadnych układów i koneksji itd. Zadaj sobie takie pytania przed lustrem i stań w prawdzie i wymagającej miłości.
 • Wsparcie powinno dotyczyć nie tylko dzieci, ale przede wszystkim ludzi chorych, cierpiących czy ludzi starszych. Zadaniem państwa jest pełna ochrona prawna i zdrowotna takich ludzi. Państwo nie ma prawa do ponownego opodatkowania ich wcześniej uzbieranych świadczeń społecznych, emerytur. Wsparcie takich ludzi powinno opierać się na wszelkich ulgach oraz dofinansowaniach do różnych ośrodków medycznych. Osoby starsze, które są jeszcze pełne sił i mogą pracować w różnych formach nie powinny być opodatkowywane.
 • Zatrzymanie fali imigracji taniej siły roboczej. Polskie państwo w pierwszej kolejności powinno zadbać o swój polski naród. Aby polski naród był zjednoczony, silny i bogaty.  Wszelka imigracja powinna być kontrolowana. Dlaczego za rządów PIS do Polski hurtowo przyjeżdżają Ukraińcy a także w dużej części Żydzi i Arabowie (semici) a nie ułatwia się czy nie zachęca się do powrotu Polaków ze wschodu czy zachodu. Polskojęzyczni politycy ułatwiają imigracje narodom, które w swojej historii były nam nieprzychylne albo poniżały albo mordowały naszych przodków. Dlaczego głosujecie i wybieracie ludzi, zdrajców i szabes-gojów, którzy chcą tworzyć polskie elity spośród Żydów i Ukraińców? Nie chcecie wolnej i niepodległej Polski tyko państwa Polin, w którym polskie rodziny, tradycja i wiara katolicka będą cały czas opluwane i ośmieszane? Zastanawiałeś się Wyborco, dlaczego do Polski hurtowo nie przybywają inne narody z sąsiednich krajów albo dlaczego żaden sąsiedni kraj nie życzy sobie masowych napływów Żydów czy Ukraińców. Już dochodzi do coraz częstszych incydentów naruszenia prawa z udziałem tych nacji.
 • Dostęp do broni w Polsce powinien być większy i oparty na prawie. Obecnie, aby zakupić legalnie krótką broń, to nie tylko trzeba spełnić szereg wymogów formalnych, badania, testy, egzamin, bycie niekaralnym, ale ostateczna decyzja pozostaje w ręku urzędnika państwowego, który może bez podania przyczyny odmówić pozwolenia na broń. Wyborco, wyobraź sobie, chcesz mieć prawo jazdy na samochód. Nigdy nie zrobiłeś wypadku, zdałeś egzamin teoretyczny, lekarz potwierdził, że jesteś zdolny do prowadzenia samochodu, potem zdałeś jazdę, czyli egzamin praktyczny i na końcu przychodzi z urzędu informacja. Nie dostaniesz prawa jazdy. Bo nie. Państwo, urzędnicy traktują Ciebie jak gorszy sort, jak ludzi ułomnych, ale pierwsi są do ściągania kasy w różnych formach podatków i akcyz. Ale jak bandyci napadną na Ciebie, na Twój dom. Twoją rodzinę, to powiesz im. „Przepraszam, ale jestem socjalistą z państwa POPIS. Proszę poczekać, tylko przedzwonię na policję i przyjść za godzinę.
 • Zwiększenie zasiłku pogrzebowego do kwoty 120% średniej krajowej (czyli ok. 6000 zł). Polskojęzyczni politycy, nie tylko podnoszą podatki, co okradają ludzi albo z OFE albo nawet z zasiłków pogrzebowych. Dzisiejszy zasiłek jest żenująco niski jak większość świadczeń socjalnych czy społecznych.
 • Każda kwota zasiłków, społecznych emerytur, pensji urzędników, polityków, nauczycieli itd. (całej sfery budżetowej) powinna odnosić się do średniej krajowej ustalonej raz w roku przez GUS. Pieniądz traci na wartości, ceny idą w górę. np. 500+ z 2016 roku to 440+ w 2019. Porównaj ceny artykułów pierwszej potrzeby, inflacje itd. a przekonasz się, że wartość nabywcza pieniądza maleje. Jeżeli w gospodarce nie zmieniają się dochody ludności i występuje wzrost cen to jest inflacja. Czy miałeś podwyżkę w ostatnich pięciu latach? Nie? To jesteś gorszym sortem takim jak ja. Ale razem możemy dużo zmienić. Zagłosuj na mnie!

6. Religia

 • Pełna autonomia finansowa od każdej religii. Należy oddzielić sferę finansową państwa od religii dla dobra obu stron. Religia nie powinna być uzależniona finansowo od państwa, które pobiera podatki wszystkim swoim obywatelom. Podatki powinny być jak najmniejsze a finansowanie religii powinno spoczywać na jej wyznawcach. Państwo ma tylko zapewnić wolność każdej religii i poszanowanie prawa. Pomoc finansowa państwa powinna tylko dotyczyć w utrzymaniu dóbr kulturalnych, kościołów zabytkowych, które są wpisane w naszą tradycję. Niedopuszczalne jest, aby państwo finansowało budowę nowych synagog, meczetów czy kościołów, a także dawało na żydowskie cmentarze czy na rozwój judaizmu w naszym kraju. Jeżeli z naszej polskiej tradycji wynika kultura i religia chrześcijańska to powinna być chroniona przez prawo państwowe, które nie powinno wspierać religie semickie, wrogie chrześcijaństwu.
 • Zlikwidowanie wszelkich przywilejów, które nie służą rozwojowi religii. Chrześcijaństwo to religia, którym jedynym przywilejem jest pełna miłości Bogu i człowiekowi służba w prawdzie przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym. Wszelkie przywileje nie powodują rozwoju tej religii, tylko agonię. Nie możemy dopuszczać do sytuacji jaka panuje w państwie religijnym żydowskim Izrael. Tam gdzie są wielkie podziały, nienawiść i wojny, tam gdzie zamiast Boga rządzą demony. Nie możemy pozwolić sobie, aby Polaków i katolików obrażano przez różnego rodzaju oszczerstwa. Informacje medialne ukazują wszelkie dotacje np. dla ks. Rydzyka a tymczasem nie pokazują jak strumień pieniędzy idzie dla żydów. Takie manipulacje oparte na nierzetelnych i jednostronnych przesłankach wymierzone są w katolików. Z roku na rok niechęć czy atak na katolików staje się coraz bardziej wyrafinowany i podły. Za taką społeczną destrukcją stoją ludzie, którzy nie żyją prawdą i miłością, tylko kłamstwem i pychą, którzy ze swojego życia wyrzucili Boga.
 • Zakaz publicznego szyderstwa z osób religijnych i przedmiotów kultu świętych. Jak to jest, aby za rządów lewicowej partii PiS (partii interesów syjonistycznych) pseudo katolickiej dochodzi do sytuacji, że w miejscach publicznych szydzi się z katolickich przedmiotów czci, pozwala się na nienawiść, a z drugiej strony piętnuje się regionalne, katolickie tradycje spalania kukły Judasza czy mówienie prawdy o żydach, którzy żyją talmudem i nienawiścią do innych ras?
 • Ochrona życia leży nie tylko w gestii każdej religii, ale też państwa. Każdy, kto dopuszcza się aborcji, zabija dziecko poczęte a nienarodzone czy zezwala na eutanazję jest mordercą. Nikt z nas nie ma prawa decydować o życiu drugiego człowieka, tym bardziej niewinnego, które chce żyć i rozwijać się. Dziecko nie jest własnością ani matki ani ojca. Dziecko nie jest przedmiotem, lecz darem Boga dla człowieka. Jeżeli nie chcesz mieć dziecka, to nie poczynaj go. Nie zabieraj się do rzeczy, których nie potrafisz temu podołać. Dzisiejsze społeczeństwo jest tak przesiąknięte materializmem, chciwością, egoizmem i zakłamaniem, że ucieka od prawdy, uczciwości i odpowiedzialności a granica pomiędzy dobrem i złem stale jest zacierana.
 • Postawą życia i wiary katolickiej to całkowite poddanie się woli Bożej. A wolę Bożą można tylko odczytać jak człowiek żyje w prawdzie i miłości względem Boga i drugiego człowieka. Nie ma w Tobie miłości i prawdy, nie ma w Tobie Boga. Możesz być żydem, katolikiem, wyznawcą jakiejkolwiek religii, a nie żyjesz prawdą i miłością, nic trwałego i wiecznego nie zyskasz. Wszystko to przeminie i stanie nie marnością.

Zapamiętaj: Wszelkie zmiany w religii zachodzą średnio raz na sto lat. Wynika to przede wszystkim, z lenistwa duchowego i intelektualnego a przede wszystkim z wygody duchowieństwa czy przywódców religijnych. Np. Gdyby sobór Trydencki odbył się tylko pięćdziesiąt lat wcześniej, nie byłoby protestantyzmu, herezji, podziałów i wojen bratobójczych w następnych wiekach. Dziś świat zmierza to totalitaryzmu syjonistycznego, do rządów światowych, których panem będzie pełnia zła!

7. Polityka obronna i zagraniczna

Polskie miejsce to Centrum Europy. Jako naród polski powinniśmy być wzorem dla innych. W relacjach z innymi krajami powinniśmy ukazywać nasze zalety narodowe. Jedność, bogactwo i piękno. Jako naród nie możemy pozwolić sobie na wszelkie głębokie i trwałe podziały. Nasza współpraca z innymi państwami powinna być partnerska a wszelkie działania powinny być zawarte w narodowym interesie.

 • Rozbudowa i modernizacja polskiej armii. Polska armia powinna dalej współpracować i działać w obszarze NATO.  Jednak w Polsce powinny stacjonować na stałe tylko polskie wojska, liczniejsze i bardziej wyposażone w najlepszy sprzęt. Polska armia powinna liczyć co najmniej 200 tyś żołnierzy zawodowych, którzy w ciągu jednej doby potrafiliby zmobilizować się i działać dla polskiego narodu nie tylko podczas wojny, ale także podczas różnych klęsk żywiołowych.
 • Każdy mężczyzna powinien przejść kilku tygodniowe szkolenie i ćwiczenie z zakresu obrony i ochrony życia. Sprawność fizyczna, umiejętność posługiwania się sprzętem obronnym oraz pierwsza pomoc medyczna powinna być domeną polskich mężczyzn, chroniących swoje kobiety.
 • Sojusz amerykański powinien być w ramach NATO rozwijany, ale bazy amerykańskie powinny zostać przeniesione z Polski dalej na wschód, np. na Ukrainę. Jak jankesi chcą rozpętać kolejną wojnę, to oby jak najdalej od Polski. A jak chcą mieć tymczasowe bazy w Polsce, to niech płacą.
 • Polityka zagraniczna powinna być prowadzona tylko w interesie Polski. Niedopuszczalne jest, aby polscy żołnierze walczyli w obronie żydowsko amerykańskich interesów. Jakim prawem wysyłani są polscy żołnierze na Bliski Wschód, by walczyć w cudzej wojnie, w obcym interesie? Co mają za to Polacy? Brak wolnego wjazdu do USA,  wszelkie kontrole i utrudnianie życia na granicy, szyderstwo i prześladowanie. Dlaczego pozwalamy innym, aby nas obrażali i zakłamywali naszą historię, „polskie obozy śmierci” itd. Czy nie umiemy wstać z kolan i asertywnie stanowczo odpowiedzieć?
 • Domaganie się zadośćuczynień za wyrządzone  ludobójstwa na polskim narodzie. W całej polskiej historii nie było tylu ofiar i dramatów co w XX wieku. Zło rodziło zło. Dominowała nienawiść wynikająca z pożądania władzy w całej Europie. Zanim Hitler rozpoczął drugą wojnę światową, przez kilkanaście lat był finansowany przez syjonistyczne banki będące w posiadaniu żydomasonerii, żydowskiego, angielskiego czy amerykańskiego kapitału, które dawały pieniądze na budowę maszyn śmierci? Z biednego i rozbitego kraju, gdzie panował głód i choroby, gdzie panowała recesja w ciągu kilkunastu lat zrobiono potęgę militarną. Niemiecki atak na Polskę rozpoczął koszmar wielu narodów, a szczególnie polskiego narodu, który najbardziej ucierpiał podczas wojny. Ale już przed wojną wielu Polaków było drastycznie zabijanych z rąk Ukraińców, którzy w zbrodniarzu Banderze widzieli swego zbawiciela. Stalin dokończył rzeź, która trwała długo po wojnie. System komunistyczny zabijał ducha polskiego narodu. Dlatego Polacy  mają  niezbywalne prawo do wszelkich zadośćuczynień i roszczeń względem agresorów. To nam powinno się oddawać szacunek i płacić za wszelkie straty materialne i ludzkie. To żydzi powinni nam dziękować, za życzliwość i pomoc, i bohaterstwo. A wielu syjonistów robi wręcz odwrotnie, pogardzają nami i żądają tego, co im się nie należy.  Polityka względem żydów powinna być stanowcza i konkretna. Aby to czynić, Polska potrzebuje w Sejmie Polaków żyjących prawdą i miłością, czyli kochających Boga, dbających tylko o polską rację stanu, o narodowy interes. Nikt o nas nie zadba, jak sami tego nie zrobimy!
Rodzina i Polska są naszą pasją!
Otagowano , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.