Tylko w rodzinach wielodzietnych nadzieja dla Polski

W dzisiejsze przedpołudnie POLSKA RAZEM zorganizowała we Wrocławiu konferencję prasową, w której uczestniczyli: Jarosław Gowin – szef partii oraz nasi liderzy Zasada, Błoński, Sicińska. Tematem naszego spotkania były kwestie rodzinne, zwrócenie szczególnej uwagi na najważniejszy problem – braku pomocy i wsparcia naszego państwa wszystkim rodzinom, a w szczególności rodzinom wielodzietnym. Specjalnym naszym gościem była Teresa Kapela – reprezentująca ogólnopolski Związek Dużych Rodzin TRZY PLUS. (www.3plus.pl)

Po konferencji mogliśmy wspólnie wymieniać się naszym doświadczeniem. Cieszy fakt, że coraz więcej ludzi dostrzega ten problem i na niego odpowiada własnym poświęcaniem się w budowaniu dużych, silnych rodzin. Im większe i silne duchem będą nasze rodziny, tym silniejsza będzie NASZA POLSKA i EUROPA w każdej dziedzinie jej życia.

Jeden z kolegów zapytał mnie kilka dni temu. „Jestem kawalerem i nie zamierzam mieć dzieci, dlaczego z moich podatków państwo ma zabierać mi kilka czy kilkanaście złotych na nie moje dzieci?” Odpowiedziałem mu pytaniem „A dlaczego państwo zabiera mi (bez mojej zgody) co miesiąc kilkaset złotych, nawet dużo więcej i z trudu mojej pracy płaci dzisiejszym emerytom, w dużej mierze komunistom, którzy katowali moich rodaków, czyż żałujesz dać dzieciom kilka złotych ze swojej pensji, bo ja nie?” Już mi nic nie odpowiedział.

Dlaczego wszyscy w Europie wydają więcej na dzieci niż my, czyż nawet mamy być gorsi od Białorusi i Rosji?

Za zgodą Pani Teresy chciałbym, abyście zapoznali się jej myślą zawartą na kilku kartach oryginalnego papieru. Te cenne zdania były wypowiadane w Senacie oraz na różnych konferencjach poświęconych rodzinie, w tym w Brukseli. Relacje_rodzina_TK.pdf


rodz_32 rodz_33 rodz_31 rodz_30 rodz_28 rodz_27 rodz_26 rodz_25 rodz_24 rodz_23

Natura sama mówi co i z kim

Natura sama mówi co i z kim

Kinga, moja krew

Kinga, moja krew

W tym wieku i w krzaki ?

W tym wieku i w krzaki ?

rodz_17 rodz_16 rodz_15 rodz_14 rodz_13 rodz_11 rodz_10 rodz_09 rodz_08 rodz_07 rodz_06 rodz_05 rodz_04 rodz_02 rodz_01

 

 

rodz_00

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.