Wrocławska Konwencja w ogólnopolskiej ulewie

Dzisiaj do południa odbyła się we Wrocławiu Dolnośląska Konwencja Wyborcza POLSKI RAZEM. Wśród zaproszonych był Jarosław Gowin – szef partii a także zaproszeni goście  Jarosław Obremski – Senator RP i były legnicki Senator Jacek Swakoń. Oczywiście nie zabrakło kandydatów, którzy startują z listy POLSKI RAZEM z obszaru dolnośląskiego: Zasady, Błońskiego, Sicińskiej, Małolepszej, Dąbrowskiego, no i oczywiście PAWŁA STEFANA PASZYNA.

„Czas rozpocząć rozwiązywanie realnych problemów Polaków, czas na odesłanie Kaczora i Donalda na polityczną emeryturę” – powiedział Jarosław Gowin. Główną przyczyną problemów w Polsce jest trwająca od 10 lat wojna polsko-polska. Jej symbolem miały być trzymane przez Gowina pluszowe kaczory, nawiązujące do postaci Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Gowin wyraził pewność, że partia wywalczy dobry wynik na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, motywując swój optymizm wysokim poziomem przygotowania kandydatów.

Na zakończenie konwencji głos zabrał Artur Zasada, lider listy Polski Razem w okręgu dolnośląsko-opolskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Opisując swoje ugrupowanie, Zasada zauważył, że odpowiada ono na potrzebę zaistnienia w Polsce partii opartej na dwóch wartościach: wolnym rynku i polityce prorodzinnej. W jego przekonaniu, wystarczy nakłonić 10 osób na 1000 uprawnionych, aby Polska Razem przekroczyła 5 proc. poziom poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W drodze powrotnej w ulewach deszczu odwiedziłem miejscowości i gminy, oznaczając plakatami, że tu też był PAWEŁ PASZYN i że liczy na Wasz głos.

wroc_konw_sb_01 wroc_konw_sb_02 wroc_konw_sb_03 wroc_konw_sb_04 wroc_konw_sb_05 wroc_konw_sb_06 wroc_konw_sb_07 wroc_konw_sb_08 wroc_konw_sb_09 wroc_konw_sb_10 wroc_konw_sb_11 wroc_konw_sb_12 wroc_konw_sb_13 wroc_konw_sb_14 wroc_konw_sb_15 wroc_konw_sb_15a wroc_konw_sb_16 wroc_konw_sb_17 wroc_konw_sb_18 wroc_konw_sb_19 wroc_konw_sb_20 wroc_konw_sb_21 wroc_konw_sb_22 wroc_konw_sb_23 wroc_konw_sb_24 wroc_konw_sb_25 wroc_konw_sb_26 wroc_konw_sb_27 wroc_konw_sb_28 wroc_konw_sb_29 wroc_konw_sb_30 wroc_konw_sb_31 wroc_konw_sb_32 wroc_konw_sb_33 wroc_konw_sb_34

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.