Wybieram Prezydenta nie rezydenta

Andrzej DudaGłosuję na kandydata zjednoczonej prawicy, kandydata PiS Andrzeja Dudę – AD. Czas na dobrą zmianę. Każda dobra zmiana to rozwój.
Dlaczego?
Wywodzący się z PIS AD nie będzie czynnikiem destrukcji w życiu politycznym, przeciwnie będzie stałym naciskiem na obecny obóz władzy, który w znacznej mierze dystansuje się do potrzeb zwykłego obywatela. Zdecydowanie wyrasta spod klosza Kaczyńskiego i zaczyna dojrzewać w sprawach Polski, gdyż w końcu dotarły do niego wołania ludzi. Zaś Bronisław Komorowski – PBK, dalej jest przyspawany do platformy, która dzieli społeczeństwo i agresywnie atakuje każdego, kto ma inne poglądy niż ona.

Prezydent mając odpowiednie uprawnienia, które nadaje mu Konstytucja powinien także wywierać nacisk na rząd oraz stać na straży dobra każdego człowieka. Niestety PBK przez ostatnie lata swojej prezydentury udowodnił, jak daleko obce mu są problemy zwykłego obywatela. Wielokrotnie to pisałem w mediach społecznościach na http://facebook.com/pawel.paszyn

Kandydat AD umiejętnie prowadził swoją kampanie, z dnia na dzień coraz lepiej, nie bał się spotykać i wysłuchiwać każdego głosu, codziennych trosk zwykłego obywatela.
PBK przerósł samego siebie po przegranej w pierwszej turze wyborów. Zachowanie, słowa i śmierdząca na kilometry kaszanka wyborcza w obietnicach bez pokrycia stawia tego polityka w świecie złudzeń, oddalonych od prawdy i prostoty przekazu. Ta niestabilność i nieprzewidywalność całkowicie wyklucza go z prezydentury, która powinna stać ponad wszelkimi podziałami i mieć na względzie dobro całej naszej Polski.

AD może rzeczywiście być Prezydentem Polski wszystkich Polaków, niezależnie od pochodzenia, statusu, wyznania czy orientacji seksualnych. Unika skrajności i tendencji. Jego kampania daje wyraz zaufania i godności człowieka. W przeciwieństwie do PBK, który przez swoją kadencje ani razu głośno nie zaprotestował przeciwko negatywnej polityce rządu PO, podpisał kilkanaście ustaw, które de facto nie ułatwią i nie ułatwiają życie Polaka (m.in. dzięki niemu mam pracować do późnej starości, płacić duże podatki i mieć duże koszty na utrzymanie rodziny wielodzietnej).

Skoro jest tak dobrze wszystkim w Polsce, to dlaczego tyle milinów ucieka z kraju, dlaczego nasze pensje są jedne z najniższych w Europie, kwoty wolne od podatku są szyderstwem narodu polskiego, dlaczego tak mało dzieci rodzi się, dlaczego tak trudno uczciwie prowadzić firmę i być pracodawcą dla drugiego? Dlaczego daje się zagranicznym firmom ulgi, upusty podatkowe, dlaczego godzą się na sprzedaż lasów i danie Żydom 60 mld dolarów za poniesione straty podczas wojny, czy chce bardziej pomagać innym narodom niż nam Polakom, polskim rodzinom. Czy Polska rozpoczęła drugą wojnę światową, czy Polacy są najgorszym narodem w całej Europie? Dlaczego tak bardzo chce się poniżyć nasz polski naród?!!! Za co jesteśmy winni, czy my Polacy mamy być białymi murzynami w Europie, drugą kategorią?

Tak ciężko za małe pieniądze pracujemy przy tak dużych podatkach. (I jeszcze osoba z PO szydzi z nas, że kto zarabia mniej niż 6 tys zł jest złodziejem albo idiotą.) Dla wielu to jest ekstremum możliwości człowieka. Dlaczego tak ciężko, w trudach żyje się w swojej ojczyźnie?

Należy to zmienić teraz w maju i na jesień w wyborach parlamentarnych. Nie bójmy się zmian, zmian na lepsze, bo co może być już gorsze poza wojną domową!  Niż straszenie, szczucie czy znęcanie się nad Polakami przez PO i media ulegające im wpływom, holendarne podatki, bezrobocie i exodus naszego narodu, brak uczciwości i poszanowania wspólnego dobra w życiu publicznym.
Polska potrzebuje ludzi z pasją, uczciwych, którzy potrafią poświęcić się jej, tak samo jak swojej rodzinie.

duda

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.