Zapraszam na legnickie targowiska – wśród Was

W najbliższą sobotę tj. 10 maja zapraszam wszystkich na legnickie targowiska. Będę chciał być wśród Was, jak zwykle, gdyż jestem stałym klientem targowiska przy zamku w centrum Legnicy. Poznamy się jeszcze raz.

Będę na dwóch targowiskach w Legnicy:

Od 9:00 ? 10:15  – Targowisko Miejskie ul. Partyzantów (Centrum Miasta) w Legnicy
Od 10:30 – 11:30 ? Targowisko Miejskie ul. Górnicza (Os. Kopernika) w Legnicy

Co chcę zrobić?  Nie tylko zakupy, jak zwykle robię, co kilkanaście dni.

Chce z Wami promować polską, zdrową żywność i polski handel. Chcę zachęcić młodych, aby kupowali nasze rodzime produkty od naszych krajanów.

Nie kupujcie tylko w marketach, ale zachęcam do pójścia na zakupy na rynek. Tu jest inna jakość i lepsza atmosfera na świeżym powietrzu, bez hałasu reklam i muzyki marketowej.  Zachęcam także do odświeżenia naszej starej i dobrej tradycji „targowania się na targowisku”.

Niestety nie będę mógł być dłużej z Wami, bo w niedzielę mam święto rodzinne: moja najstarsza córeczka Kasia po raz pierwszy w życiu będzie mogła w pełni uczestniczyć we Mszy świętej – przyjmie dar Komunii św. – samego Jezusa Chrystusa Eucharystycznego.

A jak Cię interesuje, co to jest Msza św, jakim jest darem, że nie idzie się do kościoła dla księdza czy sąsiada, to poczytaj sobie -> The power of the Mass

Jeżeli tego nie rozumiesz, to potrudź się, żeby to zrozumieć, bo to, co jest łatwe, nie zawsze jest dobre.

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.